Szuflada
z narzędziami do Facebooka

Chcesz w końcu rozkręcić swój profil na Facebooku?

Działaj sprytniej, szybciej
i skuteczniej

Premiera kursu 27 września 2020!

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Zapisz się

Zapisz się, a my wyślemy Ci przypomnienie o premierze

Twoja własna szuflada z narzędziami do Facebooka

Czego się nauczysz?

Kiedy zakończysz ten kurs, nauczysz się

\

Mądrze rozwijać swój profil na Facebooku

Przestaniesz tracić czas na działania, które nie działają. Na rynku znajdziesz tysiące płatnych narzędzi, bardzo często zupełnie bezużytecznych. Nasz kurs pozwoli Ci uzbroić się w te, które możesz z powodzeniem wykorzystać do rozwoju swojego profilu.

\

Wykorzystywać kreatywne aplikacje do tworzenia treści

Nie sztuką jest wstawić post na Facebooka. Sztuką jest wstawić post, który działa, czyli: angażuje, przykuwa uwagę, prowokuje do działania. Jak to zrobić? W naszym kursie pokażemy Ci, jak wykorzystywać kreatywne aplikacje, do tworzenia angażujących treści.

\

Jak poprawnie skonfigurować swój Fanpage

Przy budowaniu Fanpage’a można popełnić kilka poważnych błędów lub nie wykorzystać kilku wartościowych możliwości. Pokażemy Ci, jak skonfigurować Fanpage, żeby rozwijał się szybciej.

\

Jak poznać i zrozumieć swoją grupę docelową

Rozwój swojej działalności na Facebooku zabiera mnóstwo czasu. Rozwój swojej działalności bez znajomości swojej grupy docelowej zabiera go przynajmniej 2 razy więcej. Poznaj swoich klientów dzięki narzędziom, które znajdziesz w kursie.

\

Jak sprawdzać postępy na swoim profilu

Pokażemy Ci, jak precyzyjnie sprawdzić postępy Twojej konkurencji względem Ciebie. W ten sposób dowiesz się, kogo warto obserwować i od kogo czerpać inspiracje oraz sprawdzisz, czy Twoje działania są skuteczne względem innych profili.

\

Używać mało znanych funkcji Facebooka, które pomagają angażować społeczność

Mało kto wie, ile tak naprawdę Facebook ma funkcji. Nasz kurs sprawi, że wejdzie Ci w krew stosowanie sprytnych technik i narzędzi, które Facebook przygotował dla najbardziej ogarniętych użytkowników.

Z czego składa się Szuflada z Narzędziami
do Facebooka?

W kursie znajdziesz 7 modułów, na które składają się lekcje video, zdjęcia ze szczegółowo rozpisanymi wskazówkami, teksty, które objaśniają całość oraz pliki do pobrania, w których znajdziesz dodatkowe materiały. W zestawie czekają na Ciebie także nagrania audio, żebyś mógł posłuchać sobie lekcji w międzyczasie.

I

Nagrania video

Zrzuty ekranu

Pliki do pobrania

l

Treści tekstowe

Nagrania audio

Kurs jest zaprojektowany tak, żebyś mógł opanować wszystkie narzędzia maksymalnie praktycznie. Będziesz razem z nami kliknięcie, po kliknięciu poznawał kolejne funkcje i  uczył się przydatnych tricków.

Spis modułów, które znajdziesz w kursie

Część I:

Content marketing na Facebooku

N

Jak tworzyć treści na Facebooka?

  1. Grafiki do postów – naucz się je robić samodzielnie
  2. Dowiedz się, gdzie szukać bezpłatnych grafik i zdjęć
  3. Nadawaj na żywo i twórz własne wideo
  4. Proste i czytelne szablony jak tworzyć posty, który angażują, sprzedają, pomagają budować relacje z odbiorcami
  5. Bonus: Nadaj życie Twoim treściom, dzięki GIFom, memom i ikonkom emoji
N

Aplikacje, które ułatwią Ci prowadzenia fanpage’a

  1. Poznaj Facebook Creative Studio 
  2. Naucz się używać Menadżera stron
  3. Połącz konta na Instagramie i Facebooku, żeby zarządzać nimi jednocześnie
N

Co zrobić, żeby zwiększyć zasięg organiczny?

  1. Działaj w grupach i zwiększaj zasięg swoich treści
  2. Podglądaj innych i sprawdzaj, jak wyglądasz na ich tle
  3. Organizuj wydarzenia – naucz się to robić poprawnie i we właściwych momentach

Aplikacje i narzędzia, które poznasz w tej części:

Canva, Adobe Spark, banki grafik na wolnej licencji, Facebook Live, strategia contentu na social media, Facebook Creative Studio, Menadżer stron, grupy na Facebooku, benchamrk rynku z narzędziami Facebooka

Część II:

Profesjonalna strona na Facebooku

N

Profesjonalna strona na Facebooku: wygląd, content, funkcje

  1. Naucz się, jak poprawnie skonfigurować fanpage
  2. Nadaj swojej stronie profesjonalny wygląd: baner, zdjęcie profilowe, identyfikacja wizualna
  3. Przycisk call to action – wybierz najlepszą dla siebie opcję
  4. Zbuduj własną strategię postowania – to ważniejsze niż myślisz
  5. Pokaż dzięki Facebookowi, jakie usługi świadczysz i zrób to dobrze
N

Narzędzia Facebooka, których powinieneś używać

  1. Messenger, który działa jak wirtualna sekretarka
  2. Panel statystyk – Twoja potężna bazy wiedzy o odbiorcach
  3. Sklep na Facebooku, który naprawdę sprzedaje
  4. Sprawdzaj, jak Cię widzą dzięki opcji „przeglądaj jako gość”
  5. Umawiaj spotkania na Facebooku i oszczędzaj swój czas
N

Grupa docelowa: jak ją poznać i zacząć do niej docierać?

  1. Jak sprawdzisz, kto należy do Twojej grupy docelowej?
  2. Menadżer reklam Facebooka – używaj go, nawet jeśli nie tworzysz postów sponsorowanych

Aplikacje i narzędzia, które poznasz w tej części:

Konfiguracja strony na Faceboku, identyfikacja wizualna, przycisk CTA, prezentacja usług za pomocą fanpage’a, profesjonalny Messenger, Panel statystyk, sklep na Facebooku, analiza grupy docelowej

BONUS: Growth Hacking!

Przy zakupie dwóch kursów otrzymujesz bonusowy moduł poświęcony niestandardowym metodom przyspieszającym budowanie społeczności

N

Bonus: growth hacking – jak to się robi na Facebooku?

  1. Wykaż się szczodrością i organizuj konkursy
  2. Nie bój się mówić o swoich wartościach
  3. Nie zdobywaj fanów, ale buduj społeczność
  4. Pamiętaj, że to emocje sprzedają i odważ się na ich okazywanie

Dlaczego warto?

Przed zakupem kursu zasługujesz na kilka słów od nas, które pomogą Ci zrozumieć wartość wiedzy i umiejętności, jakie Ci oferujemy.

Lat doświadczenia w marketingu.

Egzemplarzy książki sprzedanych w ciągu miesiąca.

To rekord sprzedaży w ciągu 24 godzin, który osiągnęliśmy w jednej z kampanii reklamowych dla naszego klienta.

Ale najważniejsze jest to…

… że sami doskonale znamy te narzędzia i sami z nich korzystamy. W czasie kryzysu COVID-19 firmy zaczęły się zamykać i ciąć koszty. My jednak założyliśmy Tworzę to, napisaliśmy książkę, która wciąż zdobywa nowych czytelników, zbudowaliśmy społeczność Tworzan i otworzyliśmy agencję marketingową. To wszystko przy pomocy okrągłego 0 zł wsparcia od państwa, Unii Europejskiej lub jakogokolwiek inwestora czy dotacji.

Dzisiaj Ty masz możliwość czerpać z narzędzi, które my wykorzystujemy na co dzień.

W imię zasad…

W życiu trzeba mieć zasady prawda? Dlatego wyznaczyliśmy sobie pryncypia, których trzymamy się, odkąd powstało Tworzę to. A oto one:

Zakaz lania wody ikona

Zakaz lania wody

idziemy pod prąd

Pod prąd

idziemy pod prąd

Quality Content ONLY

Zakaz lania wody – szkoda nam Waszego i naszego czasu na lanie wody. Wolimy nabijać nasze treści konkretem, bo sami nie lubimy zbędnie nadmuchanych materiałów.

Pod prąd – staramy się iść pod prąd i dostarczamy świeże, ciekawe rozwiązania. Nasze kursy i książki zawierają techniki oraz porady, których próżno szukać gdzieś indziej.

Quality Content ONLY – przykładamy się do naszej roboty. Czasem po odbyciu jakiegoś szkolenia masz takie euforyczne uczucie i myślisz sobie “O żesz! Toż to było samo mięcho!” To uczucie nazywamy “konatkem z Quality Content”. Z taką myślą powstają nasze materiały.

Cennik

Sprawdź opcje cenowe naszego kursu

Dla kogo jest ten kurs?

Twórcy

Jeśli prowadzisz kreatywny biznes i szukasz sposobów na dotarcie do klientów, to kurs jest właśnie dla Ciebie. Otrzymasz narzędzia i wiedzę, która znacznie ułatwią Ci marketing na Facebooku.

Marketerzy

Jeśli jesteś marketerem i szukasz narzędzi, które ułatwią Ci prowadzenie marketingu, budowanie kreacji reklamowych i rozumienie grupy docelowej, to kurs z pewnością przyniesie Ci liczne korzyści.

Przedsiębiorcy

Sprzedajesz własne produkty lub usługi? Aktualnie Facebook jest podstawowym miejscem sprzedaży, dla rzeszy przedsiębiorców. Dołącz do tych, którzy potrafią wykorzystywać narzędzia promocji ułatwiające marketing na Facebooku.

Jak w praktyce będzie wyglądał kurs?

Po zakupie kursu, dostaniesz swój indywidualny login i hasło, za pomocą których skorzystasz z platformy do realizowania kursu. Wszystkie narzędzia i moduły kursu są dokładnie rozpisane i wytłumaczone krok po kroku. Razem z nami będziesz mógł “przeklikać” wszystkie narzędzia, ponieważ zadbaliśmy szczegółowe wizualizacje i instrukcje video. Kiedy skończysz dany moduł, możesz przejść do podsumowania tekstowego albo wracać do niego zawsze, ilekroć coś wyleci z głowy i chcesz szybko znaleźć tę informację. Jeśli wolisz uczyć się, słuchając, odpal plik audio i przyswajaj wiedzę w wygodniej dla Ciebie formie.

Wygodny w odbiorze

Kurs jest przygotowany tak, żeby maksymalnie ułatwić Ci przyswajanie wiedzy. Mówimy w sposób przystępny, a każde zagadnienie dokładnie analizujemy.

Słuchaj, kiedy chcesz

Wiemy, że czasem “nie ma czasu” na rozwój, dlatego mamy dla Ciebie pliki audio, które możesz pobrać i przejść kurs przy okazji innych aktywności, jak na przykład jazda samochodem lub sprzątanie mieszkania

Moc obrazu!

Przy poznawaniu narzędzi do marketingu, bardzo ważne jest wizualne przedstawienie materiału. Zadbaliśmy o to, tworząc specjalne materiały graficzne, które w prosty i czytelny sposób pokazują, jak korzystać z przedstawionych narzędzi.

Przykłady

Dobrze pokazany materiał, to materiał z przykładami. Oprócz wyjaśnienia sposobu działania i obsługi narzędzi, dowiesz się, jak można je wykorzystać w praktyce – dzięki przykładom zainspirujesz się i zyskasz jeszcze więcej!

{

Konkretny i prosty język

Niezależnie od tego, na jakim poziomie znajomości pojęć z marketingu się znajdujesz, możesz przejść kurs z łatwością, bo tłumaczymy wszystko w jasny i prosty sposób, bez popisywania się językiem branżowym. 😉

Doświadczenie

Podzielimy się z Tobą naszym własnym doświadczeniem, które zdobyliśmy, obsługując dziesiątki klientów i budując własne projekty od podstaw. Pokażemy, jak my korzystamy z omawianych narzędzi.

Premiera kursu 27 września!

Zapisz się, a my wyślemy Ci przypomnienie o premierze

Newsletter kreatywny

ikona-wyjdz-z-szuflady2
Grupa na Facebooku

Wyjdź z szuflady - zarabiajmy na twórczości

Jeśli masz własnego bloga, kanał YT lub inne medium, na którym publikujesz swoje treści i chciałbyś podzielić się wiedzą, a przy okazji dotrzeć do szerszej publiczności lub po prostu zdobyć link na swoje WWW, to pisz śmiało na:

Postaw nam kawę

Jeśli masz ochotę i podoba ci się to, co tworzymy.

KONTAKT

Zgoda

15 + 12 =

TWORZĘ TO